ANKARA SEO İŞLEM ve ADIMLARI

Seo için yapılacak adımlar
Ankara SEo işlemleri

SEO ADIMLARI NELERDİR

SEO adımları ile sizlere üst başlıklar hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Bu işlemler toplamda 180 ‘den fazla SEO kriteri içermektedir. Başarılı bir SEO için  Video SEO ve diğer sosyal medya çalışmaları da daha kalıcı çözümler için faydalıdır.

Ankara SEO Web Tasarım

Ankara 'da Bir SEO Hizmeti için neyi bekliyorsunuz ?

Ankara SEO sihirli anahtar kelimemiz bu. Ankara ‘da bir işletmeniz var. Yerel veya Global olması fark etmez. Başarılı bir Seo hizmeti için yapılması gereken kriterler google tarafından belirlenmiştir.  Google Optimizasyonu için ihtiyacınız olan anahtar kelimeleri belirleyelim, Arama trendlerine bakalım sizin için en uygun anahtar kelimeleri tespit edelim ve size rapor halinde sunalım.
null
null
null

Keyword Analizi

Verdiğiniz anahtar kelimelerin aranma yoğunluklarını ölçeriz
null
null

Rakip Analizi

Anahtar kelimelerinizde rakiplerinizi çok yönlü analiz ederiz.
null
null

SEO Analizi

Mevcut sitenizin arama motoru optimizasyonu açısından uygunluğunun analizini yaparız.
null
null

Minimize ve Hız

Mevcut sitenizde bir değişikliğe gidilmeyecek ise js, css ve resim gibi dosyalarınız minimize edilerek sayfalarınızın yüklenme hızı düşürülerek Google ve kullanıcı dostu olması sağlanır.
null
null

Cezalı Site

Mevcut siteniz Google ‘dan ceza almış ise gerekli iletişimi ve çalışmaları tamamlayıp kaldırma işlemi yapıyoruz.
null
null

SEM Optimizasyonu

Mevcut sitenizde ürünleriniz var ise ürünlerinizin sayfalarını optimize ederek arama sonuçlarında üst sıralara taşıyoruzç
null
null

Sosyal Medya

Markanız için var olan veya oluşturacağımız sloganlar ile gerçek ve viral içerikler hazırlayarak sosyal medyanın gücünü sitenize taşıyoruz.
null
null

Raporlama

Yapılan çalışmalar ile birebir bilgilendirme yapıyor Google analytics bilgilerini paylaşıyoruz.

Ankara SEO Çalışmalarını Nasıl Yapıyoruz ?

Ankara SEO
Daha stabil ve hızlı
Ankara Seo optimizasyonu ile web siteniz hız kazanır.
Responsive Tasarım
Ankara Seo optimizasyonu ile responsive ve mobil uyumlu bir web siteniz olur.
Kolay yönetilebilir
Web siteleriniz kolay yönetilebilir.Bu Seo çalışmasına önemli katkı sağlar.
Ücretsiz Raporlar Sunarız
Sitenizin gelişimi ve ziyaretçileri hakkında gelişmiş bilgiler toplarız.
7/24 Danışmanlık
Seo çalışmamız sürecinde ücretsiz danışmanlık hizmeti alırsınız.
Yazılım ekibimiz sizi destekler
Sadece seo değil aynı zamanda yazılım ekibimiz sitenizi destekler.

SEO Yani Arama Motoru Optimizasyonu

Ankara SEO firmamız 2010 yılında kurulmuş 20 yıllık geçmişi bulunanan profesyonel bir kadrodan oluşur. Kısaca Ankara SEO kelimesinde bu sayfaya sizi çağırma nedenimizden bahsedeceğiz. SEO; web sitenizin içeriği ile alakalı anahtar kelimelerde başarı yakalamanızı sağlayan bir google optimizasyonudur. Hem site içerisinde hem de site dışında yapılan bu çalışmalar toplamında web sitenizin google sıralamasında üst sıralara taşımaya yardımcı olacak çalışmalar bütünüdür. Teknoloji sürekli gelişen ve kendini yenileyen bir hizmettir. Web Tasarım teknolojisi de aynı paralelde gelişiyor. SEO ile gerçek bir başarı yakalamak için web sitenizin responsive web tasarım yani mobil uyumlu web tasarım özelliklerine sahip olması SEO çalışmasında sizi bir adım ileriye taşıyacak önemli bir faktördür. SEO Ankara firmamız ile başlatacağınız bir SEO çalışması ile web sitenizin mevcut durumu incelenerek gerekli görülen düzenlemeler tarafımızdan yapılarak ilk SEO adımları atılır. Arama Motoru optimizasyonu yani SEO anlamında yapılacak değişiklikler uzman eller tarafından gerçekleştirilmediği sürece akıntıya karşı kürek çekmekten başka bir şey olmayacaktır. Bu zamanınızı ve elbette bütçenizi etkileyecek istenmeyen bir durumdur.

Arama Motoru Kullananlar
98%

İlk Sayfaya Yönlenenler
95%

Reklamlara Yönlenenler
5%

Diğer Sayfalara Yönlenenler
5%

Ankara SEO Fiyatları Nedir İnanıyoruz ki "Ancak başkalarının kazanması için yardım ettiğinde kazanırsın"

Arama Motoru Optimizasyonu

Ankara Arama Motoru optimizasyonu nu bir zincir gibi düşünebilirsiniz. Her bir SEO çalışması zincirin bir halkasını oluşturan önemli bir faktördür. Günümüzde SEO çalışması yapan şirketlerden basit işlemlerle sonuç almaya çalışanlar hüsrana uğruyor ve zaman, bütçe kaybına neden oluyor. Bir kısım firma yada kişiler ise google tarafından tamamen aranma listelerinden çıkarılacağınız “black seo” işlemleriyle google sırlamanızı geçici olarak yükseltip tamamen google aranmalarından çıkarılmanızı neden oluyor. Böylece çöp bir web sitesi size kalıyor. Bunun gibi işlemler sitenize bir yarar sağlamadığı gibi zarara neden oluyor. SEO sabır ve emek işidir. Bir yıllık sürekli çalışma gerektiren SEO ortalama 3 ila 6 ay arasında başarılı sonuçlar vermeye başlıyor. Süre Ankara SEO Fiyatları nı etkileyen faktörlerden biri değil. SEO fiyatları seçeceğiniz anahtar kelimenin aranma yoğunluğuna göre değişmektedir. Bizden bir SEO teklifi alarak fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Doğru şekilde SEO çalışmaları yaptırmak sitenize ciddi ölçüde ziyaretçi sağlayacak, kazancınızı arttıracak önemli bir işlemler bütünüdür.

Fiyatlar anahtar kelimeye göre değişiklik gösterebilir. 3 Anahtar kelime ortalama ₺300 /Ay başlamaktadır.

Ankara arama Motoru Optimizasyonu