Ankara Web Tasarım Web Sitenizi Yenilemenin Zamanı Gelmedi mi ?

Ankara 'da Web Tasarım Hizmeti Arayanlara

Ankara Web Tasarım denilince sizi bu sayfaya kadar çekebildiğimize çok mutluyuz. İşimizde en sevdiğimiz kısım sizin burada olmanız. Çünkü bu sizinle tanışma fırsatı. Biz şuna inanıyoruz; “Başkasının kazanmasına yardım ettikçe kazanabiliriz“. Bu inançla her işimizi bir referans olarak görüyor ve profesyonel web tasarım anlayışı ile hizmet veriyoruz. Hiç abartmıyoruz 20 yıldan fazla tecrübemizle sizlere Web Tasarım hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

HERKES WEB TASARIM YAPIYOR

Evet maalesef bu konuda biraz bilgi sahibi olan kolları sıvayıp web tasarım hizmeti vermeye başlıyor. Kullanıcı bu sayfaların sadece ön yüzünü gördüğü için arka planda olan bitenden habersiz kalıyor. Bir web sitesi google ile uyumlu değilse maalesef çöp sitelerden başka bir şey meydana çıkmıyor. Profesyonel web tasarımı için zaman ve bütçe ayırıp yatırım yapıyorsunuz ve sonuç ne mi? Memnuniyetsiz, güncel web teknolojisinin çok gerisinde kalmış, web site ziyaretçisini tatmin etmeyen içerik, göz doldurmayan görseller ve sonuç büyük bir hüsran. Sitenize giren sitenizi terk ediyorsa bunun en büyük nedeni bu sebeplerdir.

İŞİ EHLİNE VERİN

Web Tasarım işini herkes farklı şekilde uygular bu konuda herkesin farklı bir bakış açısı olabilir. Genel olarak atlanılan kısım web sitesinin görsel olarak zayıf bırakılması. Bir web sitesi kullanıcı gözünü ciddi anlamda doldurmuyor, ziyaretçinin ihtiyacı olan bilgileri sunmuyorsa o web sitesi ciddi bir seo çalışması gerektiyor, adwords gibi reklamlara mecbur kalıyor. Çoğu web sitesi yenilenmek zorunda kalabiliyor. Halbuki sitenizin responsive tasarım özellikli, kullanıcıyı ziyaret ettiği içerikte doyurucu bilgiler sunması web tasarım açısından çok önemlidir. Bir web sitesi yalnızca kartvizitten ulaşılabilir olmamalı. içerik ile yeterli düzeyde bilgiyi ve resimlerle de kullanıcı gözünü doyurucu olmalıdır. Minimize edilmiş CSS, js vb dosyalarla küçük, yeni nesil web tasarım teknolojileri kullanılmış “büyük” web siteleri hem google seo bakımından hemde kullanıcın göz zevki açısından ziyaretçilerin site içerisinde daha fazla vakit geçirmesini sağlar. Bu size dürüst bir hizmet sunmanız sonucu oldukça olumlu sonuçlarla döner. işi ehline verin emanetinize sahip çıkalım.

Ankara Responsive Web Tasarım İzle

WEB TASARIM FİYATLARI NEDEN BU KADAR DEĞİŞKEN

Web tasarım fiyatları web sitenizde istediğiniz özelliklere, sayfa tasarım sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Aynı iş için ₺500 isteyenler de oluyor, ₺5000 isteyenler de. Haklısınız. Para elbette işin ne kadar profesyonel yapılabileceğini belirlemez ancak “ucuz etin yahnisi yavan olur”
Kısaca demek istediğimiz şu; ucuza kaçmak yerine doğru tercihi yapmaya özen gösterirseniz internetteki vitrininiz olan web sitenizde daha olumlu sonuçlar alır müşteri sayınızı dolayısıyla kazancınızı arttırabilirsiniz.

ANKARA WEB TASARIM ve BİZ

yenilikçi anlayış ve stabil web tasarım çözümleri

İnancımızın altını tekrar çizerek devam edelim. “Başkasının kazanmasına yardım ettikçe kazanabiliriz”. Bir web sitesinin başarıya ulaşması için belirli ve çoklu kriterler vardır. Öncelikle içeriğin net ve anlaşılır olması, menü yapısının doğru şekilde yapılandırarak ziyaretçilerin sitede aradığı bilgilere kolay ulaşması, içerik ve görsellerin birbiriyle ilgili olması, kod yapısının seo uyumlu olması, responsive web tasarıma sahip olması, güncellenebilir, firmanızın kurumsal kimliğini yansıtması ve elbette ilerdeki ihtiyaçlarınız için sitenizin buna uygun olması. Burada sayılabilecek çok fazla web tasarım kriteri bulunmaktadır. Bunların uygulanması ise tamamen tasarımcınızın elindedir. Bir çok maddenin uygulanıp uygulanmadığından haberiniz olmayabilir.

WEB TASARIM & SEO İÇİN NELER YAPIYORSUNUZ?

SEO yani arama motoru optimizasyonu hizmeti web sitelerinizi hazırlarken düşündüğümüz en önemli özelliklerden birisidir. Bir web sitesi hazırlanırken müşterinin bugün yada ileride oluşacak ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıda olmalıdır. Bir web sitesi teknolojide ciddi değişiklikler olmadığı sürece yenilenebilir, güncelleştirilebilir ve güvenliği sağlanabilir olmalıdır. Aynı zamanda bir web sitesi yapılırken web tasarım aşamasında SEO yani arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanmalıdır. Aksi bir durumda bu web sitesinin ileride yenilenmesi gerekebilecektir. Bu maliyeti arttıran en önemli kalemlerden biridir. Web sitelerinizin Google Optimizasyon kriterlerine uygun olarak hazırlandığından emin olmadan bu işi kimseye yaptırmamanızı öneriyoruz. Bir web sitesi yaptıracaksınız bize danışabilirsiniz. Bize yaptırıp yaptırmamanızın hiç önemi yok. Başarılı girişimcilere destek olmak en büyük arzumuz.

Arama Motoru Kullananlar
98%

İlk Sayfaya Yönlenenler
95%

Reklamlara Yönlenenler
5%

Diğer Sayfalara Yönlenenler
5%

ankara web, ankara internet sitesi, ankara web sitesi, ankara web tasarım, ankara web tasarım seo, ankara web tasarım, google uyumlu web tasarım, ankara hosting – ankara seo

SORULARINIZ MI VAR

web tasarım çözümleri

Bir Web Tasarım ihtiyacınız ve sorularınız varsa bizi arayabilirsiniz. İsteklerinize uygun en doğru tercihi yapabilmeniz için sorularınızı yanıtlayalım. Hem bütçenizden tasarruf hem kalıcı çözümler sunalım.