E-Ticaret Web Tasarım Eticaret siteleri ile ufkunuzu genişletin

E-Ticaret Web Sitesi Hizmetleri

Eticaret ile klasik ticaretinize son vermeden bir başlangıç yapmak istiyorsanız tamamen doğru adrestesiniz. E -Ticaret web sitenizi yaptırmak çok zor değil. Üstelik sanal pos seçenekleri ile kullanıcıları çeşitli ödeme kolaylıkları sunarak binlerce ürün arasına dolaşıp ihtiyacı olan ürünü bulmasını kolaylaştıracak filtreleme yöntemleri ile kolay ve hızlı alışverişin tadını çıkara dursun siz kargonuzu yollamaya hazırlayın. Doğru bir seo çalışması ile ve sosyal medya yönetimi ile “e ticaret siteme müşterileri nereden bulacağım canım” derdinden kurtulun.
Responsive Web Tasarım özelliğine sahip bir eticaret sitesi ile alışverişi kolaylaştırın.
Responsive e-ticaret sitesi ile kolay ve her platformdan ulaşılabilen, kolayca ürün detayları incelenebilen ve yine kolayca sipariş verilen bir web tasarım sahibi olmak istemez misiniz ?

ANKARA E-TİCARET SİTESİ

Ankara Eticaret siteleri yapıyoruz. Evet biz Ankara ‘da yaşıyoruz ve başkentimizde olmayı seviyoruz. Ama Ankara dışında olanlar üzülmesin çünkü dünyanın bir çok yerinde müşterilerimiz bulunuyor. Bizim hizmet için bir sınıra ihtiyacımız yok. Üretiyoruz ve bunu yalnızca bilgisayarlarımızın başında yapıyoruz.

E-TİCARET SİTESİ İLE 7/24 SATIŞ İMKANI

E-Ticaret web sitesi sahibi olarak mesai saatlerine bağımlı kalmazsanız. 7/24 Aktif olan web sitenize müşterileriniz siz bilgisayar başında olmasanız dahi ulaşır, ürünlerinizi gezer, beğendiklerini sepete ekler ve ödemesini yaparak ürünlerinin gelmesini bekler. Bu sebeple müşterinin evinden yada bulunduğu konumdan ayrılmadan ürünlerinizi tanıması ve sipariş vererek satın alma yapması sağlanır.

Ankara Responsive Web Tasarım İzle

E-TİCARET SANAL POS

Günümüz şartlarına paralel olarak gelişen teknoloji ile sanal pos kullanmak için hiç bir banka ile anlaşmanız gerekmez. BDDK ile anlaşmalı aracı firmaların sadece bankaların her alışverişten aldığı komisyon oranında komisyon alarak sanal pos için PCI/DSS taraması, yıllık ücret ve gizli ücretler ödemezsiniz. Her alışveriş için belirlenen komisyon dışında bir ödeme yapmaz, masrafınızı azaltır ve fiyatlarınızı daha makul oranlara çekebilirsiniz. Bugün eticaret sitesi sahibi olarak her banka için yıllık 500 TL ‘den başlayan sanal pos ücreti ve 3D secure ücreti ödemezsiniz.

ANKARA WEB TASARIM ve BİZ

yenilikçi anlayış ve stabil web tasarım çözümleri

İnancımızın altını tekrar çizerek devam edelim. “Başkasının kazanmasına yardım ettikçe kazanabiliriz”. Bir web sitesinin başarıya ulaşması için belirli ve çoklu kriterler vardır. Öncelikle içeriğin net ve anlaşılır olması, menü yapısının doğru şekilde yapılandırarak ziyaretçilerin sitede aradığı bilgilere kolay ulaşması, içerik ve görsellerin birbiriyle ilgili olması, kod yapısının seo uyumlu olması, responsive web tasarıma sahip olması, güncellenebilir, firmanızın kurumsal kimliğini yansıtması ve elbette ilerdeki ihtiyaçlarınız için sitenizin buna uygun olması. Burada sayılabilecek çok fazla web tasarım kriteri bulunmaktadır. Bunların uygulanması ise tamamen tasarımcınızın elindedir. Bir çok maddenin uygulanıp uygulanmadığından haberiniz olmayabilir.

E-TİCARET & SEO - SEM İÇİN NELER YAPIYORSUNUZ?

SEO yani arama motoru optimizasyonu hizmeti web sitelerinizi hazırlarken düşündüğümüz en önemli özelliklerden birisidir. Bir web sitesi hazırlanırken müşterinin bugün yada ileride oluşacak ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıda olmalıdır. Bir web sitesi teknolojide ciddi değişiklikler olmadığı sürece yenilenebilir, güncelleştirilebilir ve güvenliği sağlanabilir olmalıdır. Aynı zamanda bir web sitesi yapılırken web tasarım aşamasında SEO yani arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanmalıdır. Aksi bir durumda bu web sitesinin ileride yenilenmesi gerekebilecektir. Bu maliyeti arttıran en önemli kalemlerden biridir. Web sitelerinizin Google Optimizasyon kriterlerine uygun olarak hazırlandığından emin olmadan bu işi kimseye yaptırmamanızı öneriyoruz. Bir web sitesi yaptıracaksınız bize danışabilirsiniz. Bize yaptırıp yaptırmamanızın hiç önemi yok. Başarılı girişimcilere destek olmak en büyük arzumuz.

Arama Motoru Kullananlar
98%

İlk Sayfaya Yönlenenler
95%

Reklamlara Yönlenenler
5%

Diğer Sayfalara Yönlenenler
5%

SORULARINIZ MI VAR

web tasarım çözümleri

Bir Web Tasarım ihtiyacınız ve sorularınız varsa bizi arayabilirsiniz. İsteklerinize uygun en doğru tercihi yapabilmeniz için sorularınızı yanıtlayalım. Hem bütçenizden tasarruf hem kalıcı çözümler sunalım.