SEO HİZMETİ İÇİN NEYİ BEKLİYORSUNUZ ?

Başarılı bir Seo hizmeti için neyi beklediyseniz artık beklemeyin. Piyasaya göre uygun fiyatlar ve başarılı sonuçlar sunan firmamızdan sizde ücretsiz bir Arama Motoru Optimizasyonu teklifi isteyin. Bizi arayın  ve siteniz hakkında yapacağımız çalışmaları sizinle birlikte planlayalım.
null
null
null

Keyword Analizi

Verdiğiniz anahtar kelimelerin aranma yoğunluklarını ölçeriz
null
null

Rakip Analizi

Anahtar kelimelerinizde rakiplerinizi çok yönlü analiz ederiz.
null
null

SEO Analizi

Mevcut sitenizin arama motoru optimizasyonu açısından uygunluğunun analizini yaparız.
null
null

Minimize ve Hız

Mevcut sitenizde bir değişikliğe gidilmeyecek ise js, css ve resim gibi dosyalarınız minimize edilerek sayfalarınızın yüklenme hızı düşürülerek Google ve kullanıcı dostu olması sağlanır.
null
null

Cezalı Site

Mevcut siteniz Google ‘dan ceza almış ise gerekli iletişimi ve çalışmaları tamamlayıp kaldırma işlemi yapıyoruz.
null
null

SEM Optimizasyonu

Mevcut sitenizde ürünleriniz var ise ürünlerinizin sayfalarını optimize ederek arama sonuçlarında üst sıralara taşıyoruzç
null
null

Sosyal Medya

Markanız için var olan veya oluşturacağımız sloganlar ile gerçek ve viral içerikler hazırlayarak sosyal medyanın gücünü sitenize taşıyoruz.
null
null

Raporlama

Yapılan çalışmalar ile birebir bilgilendirme yapıyor Google analytics bilgilerini paylaşıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Daha stabil ve hızlı
Seo optimizasyonu ile web siteniz hız kazanır.
Responsive Tasarım
Seo optimizasyonu ile responsive ve mobil uyumlu bir web siteniz olur.
Kolay yönetilebilir
Web siteleriniz kolay yönetilebilir.Bu Seo çalışmasına önemli katkı sağlar.
Ücretsiz Raporlar Sunarız
Sitenizin gelişimi ve ziyaretçileri hakkında gelişmiş bilgiler toplarız.
7/24 Danışmanlık
Seo çalışmamız sürecinde ücretsiz danışmanlık hizmeti alırsınız.
Yazılım ekibimiz sizi destekler
Sadece seo değil aynı zamanda yazılım ekibimiz sitenizi destekler.

SEO Yani Arama Motoru Optimizasyonu

SEO ile ilgileniyor ve bu sayfaya geldiyseniz bu konuda bilgi sahibisiniz demektir. Ancak biz yine klasik olarak SEO nedir  bahsetmek istiyoruz. İngilizce kaynaklı bir kelime olan seo ”search engine optimization” yani arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Arama motoru optimizasyonu site içinde ve site dışında yapılan çalışmaların tamamını kapsamaktadır. Bu süreç arama motorlarında yapılan aramalarda ziyaretçi çekmeyi ve sitenin üst sıralarda görülmesini sağlayan olumlu bir süreçtir. Arama motoru optimizasyonu ile sitede yapılan değişiklikler ve güncellemeler ile ayrıca sitenin konusuna uygun yazılan makaleler, arama motorlarında yapılan aramalarda çıkan arama sonuçlarında sitenin ilk sıralara çıkarılması sağlanır. Yapılan araştırmalar arama sonuçlarında ilk sayfada %95 oranında ziyaretçiler aradığını bulmakta, ancak %5 oranında ki ziyaretçi ikinci veya diğer sayfaları ziyaret etmektedir.

Arama Motoru Kullananlar
98%

İlk Sayfaya Yönlenenler
95%

Reklamlara Yönlenenler
5%

Diğer Sayfalara Yönlenenler
5%

SEO Fiyatları Nedir WEBRANO "Kalite Sahiplenmektir" anlayışına sahiptir.

SEO ile yatırım geleceğe

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu yaptırmak bir siteye ciddi ölçüde müşteri sağlayacak, artan ziyaretçi ile kazancınızın da artmasını sağlayacaktır. Optimizasyon çalışmaları yalnızca bir kereye mahsus yapılan bir çalışma olmamakta tam tersine süreklilik gerektiren bir hizmettir. Süreklilik gerektirmesinin en önemli nedeni Google ve diğer arama motorlarının sürekli algoritmalarını geliştirmesi ve değiştirmesidir. Diğer bie nedeni ise her geçen gün birçok web sitesinin açılmasıdır. Bu yüzden web sitesinin ilk sırada konumlanması teknik işlemlerin sona ereceği anlamına gelmemektedir. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile ilgili yapılan sözleşmelerde genellikle yıllık olarak yapılmaktadır. Bir siteye optimizasyon çalışmalarına başlandığı andan itibaren izlenen süreç şu şekilde olmaktadır; öncelikle sitenin arama motorlarındaki konumuna bakılır.

Daha sonra sitenin sektörel durumu, tasarımı, içerik yapısı incelenir ve sitenin eksik görülen ya da hatalı olan yerleri tamamlanarak site arama motorlarına daha uyumlu bir hale getirilir. Sitenin her gün belirlenen anahtar kelimelerde arama motorlarında kaçıncı sıralarda yer aldığı takip edilir. Birçok arama motorlarına kaydı yapılarak sitenin daha da güçlenmesi sağlanır. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarına bu konuda uzman kişilerle başlamak en doğru harekettir. Etik kurallara aykırı davranılması durumunda sitenin arama motoru indexlerinden çıkarılması da söz konusu olmaktadır. Optimizasyon çalışmaları siteye yarar sağlayacağı gibi unutulmamalıdır ki yanlış yapıldığında zarar da verebilmektedir. Arama motoru optimizasyonu ile arama motorlarında ilk sıralarda konumlanmak siteye ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen ziyaretçilerin gelmesini sağlar. Müşteriye ve hedef kitleye hitap etmenin en ekonomik ve en kısa yolu internette bulunabilirliğinizi artırmaktır. Buna bağlı olarak satış oranlarının da artmasını sağlar. Web sitelerine yapılan optimizasyon çalışmaları öncesiyle sonrası arasında gözle görülür bir fark ortaya çıkmaktadır.

Fiyatlar anahtar kelimeye göre değişiklik gösterebilir. Ortalama ₺300/Aylık den başlamaktadır.