Lütfen Bekleyiniz
Yükleniyor

Tüm web Hosting paketlerimiz sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu paketlerin fiyatları detaylı piyasa araştırması yapılarak en iyi alan ve trafik seçilerek en ucuz ve uygun paketler halinde siz kullanıcılarımıza sunulmuştur.Tüm paketlerimizde ücretsiz web sitesi kurulumu bulunmaktadır. Talep etmeniz halinde Buradaki web sitelerinden birinin kurulumunu ücretsiz olarak yapıyoruz."Kalite Sahiplenmektir" görüş sloganımızla çıktığımız bu yolda sizlerle güçlendik ve varoluş nedenimizin sizler olduğunu unutmadık. Müşterilerimizin bizi seçmelerinin muhakkak bir nedeni var.
Hızlı menu Size Yardımcı Olur

cPanel v11.25 Türkçe Kontrol Paneli

cPanel Fantastico + Rvskin

Plesk Türkçe Kontrol Paneli

Online Web mail

Yedekleme yedek yükleme

Dosya Yönetim ve Klasör şifreleme

Frontpage Desteği

mySQL, mmSQL, MDB, SSL Desteği

24 x 7 Teknik Destek

Hosting - Web Hosting

Internet teknolojisi her gün gelişmekte.Bu gelişim sürecinde web hosting sağlayıcısı firmalarında kendilerini sürekli olarak yenilemeleri gerekmektedir. Teknolojiyi, gelişen yazılım sistemlerini ve bu gelişmelerin yarattığı açıkları sürekli takip eden webrano web hosting sektöründe lider bir konuma sahip olmaya aday hosting sağlayıcısı firmaların başında gelmektedir.Türkiye lokasyon sunucu hizmetide veren webrano en uygun fiyatlı hosting hizmetini sunmaktadır. Dell mimarisi üzerine kurulu sunucularında ister windows hosting ister linux hosting sistemlerini rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. webrano web hostingleri Xeon işlemci teknolojisi ile birlikte sas harddiskleri birleştirip üstün performansı müşterilerine sunmaktadir. Xeon islemci sunucularımızda 8 çekirdek işlemciler ile en yoğun sitelerinize web hosting hizmeti alabilirsiniz sas harddiskler ile okuma yazma hızlari sayesinde web sitelerinizin anlık hiti ne olursa olsun erişim sorunu yaşamazsınız.

Hosting

Türkiye lokasyon hosting hizmetimiz ile %99.8 uptime garantisi veren webrano hosting alanında aranılan isim olmaya başlamıs firmadır. webrano hosting tamamını Dell xeon alt yapısına sahip sunuculardan oluşmaktadir. Dell mimarisi üzerine kurulu webrano sunucularında 15 K yazma ve okuma hızına sahip sas harddiskler kullanılmaktadır. webrano sunucularında sunucu optimizasyon ve güvenlik ayarlarını ekliyerek web hosting hesaplarinin tam performans ve korumali olmasını sağlamaktadır. webrano web hosting linux web hosting ve windows web hosting platformlarını kullanabilirsiniz.windows hosting plesk 9.6 hosting kontrol paneline linux hosting cpanel hosting kontrol panelini sahiptir.

Web Hosting

webrano hosting %99.8 uptime garantisi webrano.com 'da. Türkiye 'de kendi networkunda barındırdığı sunuculardan webhosting hizmeti veren webrano uptime oranını %99.9 a çıkardı. Web hosting sektöründe geniş bir ürün yelpazesi sunan webrano'da her türlü kullanıcı isteklerine uygun bir hosting paketi bulabilirsiniz Bireysel kullanıcılar için linux hosting ve windows hosting platformu olarak iki adet web hosting seçeneğimiz bulunmaktadır. Linux hosting paketlerimizde PHP 4 ve PHP 5 platformlarını aynı anda kullanabilirsiniz. joomla hosting ve wordpress hosting gibi hazir portal yazilimlari cPanel kontrol paneli linux hosting paketlerimiz ile tam uyumludur. Windows hosting paketlerimiz windows 2003 ve windows 2008 platformları üzerine kurulu olup asp , aspnet ve asp 4.0 ile yazilmis web sitelerinizi sorunsuz olarak kullanabileceğiniz web hosting seçeneklerimizdendir.

Aradığınız hizmeti bulamadınız mı ?


Sitemizde internet hizmetleriyle ilgili ihtiyaçlarınızı gidermek için paketler hazırladık. Fakat buna rağmen ihtiyacınızı karşılayacak internet hizmetini sitemizde bulamadınız mı? Sıkıntı yapmayın sizlere her konuda hizmet ve danışmanlık hizmetini veriyoruz yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak. İletişim: 0312 363 96 77