Web Tasarım hazır değil kişiye özel web sitesi tasarım seçenekleri

WEB Tasarım

Yeni Nesil Web Tasarım

İhtiyacınız olan etkileyici, kurumsal, teknolojik, kullanıcı dostu, kolay yönetilebilir, arama motoru optimizasyonuna hazır ve kod yapısı ile özellikle Google, yahoo, bing gibi arama motorlarında ön sıralarda yer almanızı destekleyecek, Adwords vb. reklam maliyetinizi ortadan kaldıracak Web Tasarım çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara Web Tasarım denilince akla ilk gelen firmalardan WEBRANO sizlere özel çözüm üretmekten memnuniyet duyar.Şimdi mevcut web sitenizi sorgulamanın zamanı gelmedi mi ?

₺500/1 defa başlayan fiyatlarla

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Daha fazla ziyaretçi için siteleriniz mobil uyumlu olsun

Akıllı telefon kullanımının hızla yaygınlaştığı günümüz teknoloji çağında mobil uyumlu web sitesi sahibi firmalar rakiplerine göre her zaman çok daha avantajlıdır.

Cep telefonlarından ürün, hizmet araştırmalarının ve alışveriş yapma oranının kullanıcıların %92 ’lik bir kısmını kapsadığı düşünülürse, mobil uyumlu web sitesi konusunun önemi daha iyi anlaşılmaktadır.

Mobil platformlarda gözüken ve sorunsuz gezinti yapılan web siteleri daha çok satış yapmakta ve her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaktadır.

₺500/1 defa başlayan fiyatlarla

Kurumsal Hosting

Web sitesi tasarımı yaptıran müşterilerimize ilk yıl seçeceği herhangi bir hosting paketi ücretsiz.

  • – İstediğiniz paketi seçebilirsiniz
  • – Bir yıl sizden bir yıl bizden karşılanır
  • – Kurumsal hosting paketleri için bizi arayabilirsiniz.
  • – FTP yönetimi tamamen sizde olur.

% 100 RESPONSİVE WEB TASARIM

yenilikçi anlayış ve stabil web tasarım çözümleri
Güvenli Yazılım
Güncellenebilir ve güvenli bir yazılıma sahip olursunuz.
Responsive Tasarım
Siteniz mobil uyumlu hazırlanır. Masaüstü tablet ve ceplerden sorunsuz görüntülenir.
Veri Tabanı
Siteniz veritabanı optimizasyonu yapılarak daha hızlı çalışması planlanır.
Sorunsuz Bakım
Planladığınız isteklerinizi istediğiniz zaman ekleriz. Yeni site gerekmez.
7/24 Danışmanlık
Seo çalışmamız sürecinde ücretsiz danışmanlık hizmeti alırsınız.
Yazılım ekibimiz sizi destekler
Yıllar sonra bile basit sorunlarınız için ek ücret talep etmeyiz.

Yeni Siteniz Arama Motoru Uyumlu Olsun !

SEO yani arama motoru optimizasyonu hizmeti web sitelerinizi hazırlarken düşündüğümüz en önemli özelliklerden birisidir. Bir web sitesi hazırlanırken müşterinin bugün yada ileride oluşacak ihtiyaçlarını karşılayabilecek yapıda olmalıdır. Bir web sitesi teknolojide ciddi değişiklikler olmadığı sürece yenilenebilir, güncelleştirilebilir ve güvenliği sağlanabilir olmalıdır. Aynı zamanda bir web sitesi yapılırken web tasarım aşamasında SEO yani arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanmalıdır. Aksi bir durumda bu web sitesinin ileride yenilenmesi gerekebilecektir. Bu maliyeti arttıran en önemli kalemlerden biridir. Web sitelerinizin Google Optimizasyon kriterlerine uygun olarak hazırlandığından emin olmadan bu işi kimseye yaptırmamanızı öneriyoruz. Bir web sitesi yaptıracaksınız bize danışabilirsiniz. Bize yaptırıp yaptırmamanızın hiç önemi yok. Başarılı girişimcilere destek olmak en büyük arzumuz.

Arama Motoru Kullananlar
98%

İlk Sayfaya Yönlenenler
95%

Reklamlara Yönlenenler
5%

Diğer Sayfalara Yönlenenler
5%

SEO Fiyatları Nedir WEBRANO "Kalite Sahiplenmektir" anlayışına sahiptir.

SEO ile yatırım geleceğe

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu yaptırmak bir siteye ciddi ölçüde müşteri sağlayacak, artan ziyaretçi ile kazancınızın da artmasını sağlayacaktır. Optimizasyon çalışmaları yalnızca bir kereye mahsus yapılan bir çalışma olmamakta tam tersine süreklilik gerektiren bir hizmettir. Süreklilik gerektirmesinin en önemli nedeni Google ve diğer arama motorlarının sürekli algoritmalarını geliştirmesi ve değiştirmesidir. Diğer bie nedeni ise her geçen gün birçok web sitesinin açılmasıdır. Bu yüzden web sitesinin ilk sırada konumlanması teknik işlemlerin sona ereceği anlamına gelmemektedir. Arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile ilgili yapılan sözleşmelerde genellikle yıllık olarak yapılmaktadır. Bir siteye optimizasyon çalışmalarına başlandığı andan itibaren izlenen süreç şu şekilde olmaktadır; öncelikle sitenin arama motorlarındaki konumuna bakılır.